Elevii școlii noastre în vizită la militari în cadrul programului „Școala altfel”

Școala Gimnazială Calistrat Hogaș Roman, în colaborare cu Centrul Militar Județean Neamț a organizat o întâlnire cu 180 de elevi și cadre didactice, astăzi 04.12.2023 la Baza 3 Logistică „Zargidava” Roman, în contextul manifestărilor dedicate Zilei Naționale, corelate cu programul Ministerului Educației Naționale „Școala Altfel”
Biroul informare-recrutare din cadrul Centrului Militar Judeţean Neamț a fost prezent la această activitate cu un stand de prezentare a ofertei educaționale a Ministerului Apărării Naționale, personalul recrutor oferind invitaților informații privind recrutarea, selecția și admiterea în cadrul învățământului militar liceal
Imagini preluate de pe pagina de Facebook a Centrului Militar Județean Neamț
Distribuie această postare:

Ultimele Articole

Scroll to Top